V mladoboleslavském kulturním domě proběhla „Burza práce“. Letos se zúčastnila i Policie ČR

08.11.2018
Zájemci o práci u Policie ČR se dozvěděli důležité informace o přijetí do služebního poměru.

Policie ČR se i v letošním roce zúčastnila „Burzy práce“, která proběhla v Domě kultury v Mladé Boleslavi dne 6. listopadu 2018. Akce byla zaměřena především na nabídku pracovních příležitostí v různých oborech, kde se představily některé firmy z Mladoboleslavska. Určena byla zájemcům o práci z regionu, uchazečům  registrovaným na Úřadu práce ČR, absolventům středních škol a zvána byla i veřejnost.

Mladoboleslavští policisté využili této akce, kde se snažili oslovit nové zájemce o přijetí do služebního poměru. Na této „Burze práce“ policii zastupovala náborová skupina s prezentací personalistky a zástupce vedoucího odboru personálního Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.  

O policejní práci projevilo zájem několik  návštěvníků, kterým byly poskytnuty prvotní informace, předány vizitky s telefonními čísly a informační materiály.

Mladoboleslavská policie hledá nové kolegy, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

V rámci Územního odboru Mladá Boleslav mohou nově přijatí uchazeči nastoupit službu jako dopravní policisté nebo na šesti obvodních odděleních: Mladá Boleslav I., Mladá Boleslav II., Bělá pod Bezdězem, Benátky nad Jizerou, Dobrovice a Mnichovo Hradiště.

Policisté v jejich řadách přivítají všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí ve všech ohledech dokonalé zázemí a možnost kariérního růstu. Všichni noví policisté budou řádně proškoleni pro výkon svého budoucího povolání.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Mladoboleslavska